Kursy video

Zapraszamy młodzież i dorosłych uczących się języka angielskiego, przystępujących do egzaminów takich jak test ósmoklasisty, matura, egzamin z języka obcego dla doktorantów, osoby chcące uzupełnić inne kursy, potrzebujące odświeżenia i powtórki wiadomości, a także tych, którzy znają angielski zaledwie na poziomie elementarnym i pragną podnieść swoje kompetencje językowe, na kompleksowy video kurs języka angielskiego na poziomie A-2 (średnio zaawansowanym niższym).

Kursy video docelowo dostępne będą w wersjach Basic, Standard i Premium zgodnie z opisem. Obecnie do nabycia są wersje Standard (filmy z lekcjami oraz autorski zestaw ćwiczeń do lekcji z kluczemi) i Premium (zawartość pakietu Standard z możliwością umówienia dziesięciu 15- minutowych konsultacji online do każdego kursu za dodatkowe 300 zł).

Kurs dostępny wkrótce

A2 - Grammar

MODULE 1 - PRESENT AND PAST TENSES

MODULE 2 - PRESENT PERFECT, FUTURE AND REVISION OF TENSES

MODULE 3 - MISCELLANEOUS: PRONOUNS AND ADJECTIVES

MODULE 4 - MISCELLANEOUS: VERB STRUCTURES

A2 MODULE 5 - CONFUSING WORDS AND PREPOSITIONS

A2 - Vocabulary

MODULE 2 - IN THE HOUSE

MODULE 3 - OUT OF THE HOUSE

MODULE 4 - THE NATURAL WORLD AND TECHNOLOGY

MODULE 5 - CONFUSING WORDS AND PREPOSITIONS

B1 - Grammar

B1 MODULE 1- ENGLISH TENSES - COMPARISON

Lekcje online prosimy zamawiać kontaktując się bezpośrednio ze Szkołą Jezyków Obcych Akcent, e-mail: biuro@akcent-poznan.com.pl, tel +48 61 82257 61. Kursy jako całość materiału leksykalnego i gramatycznego wymaganego na poziomach A-2 i B-1 można kupić w całości lub w modułach po 4 lub 5 lekcji. Zapraszamy! Warto!

Zapisz się na
kurs online

Wypełnij formularz, aby zapisać się na kurs online oraz konsultacje z nauczycielem – pakiet Premium