Posted by & filed under Polecają nas.

Współpracę ze Szkołą Języków Obcych „Akcent” w Poznaniu rozpocząłem 09.01.2011 roku. Główną cechą przemawiającą na korzyść placówki w tymże czasie była bardzo dogodna lokalizacja. Podstawowym celem dla którego podjąłem naukę języka angielskiego była chęć poszerzenia dotychczasowej wiedzy oraz styczność z „żywym” językiem angielskim. Kurs rozpocząłem od zajęć grupowych trwających 6 miesięcy. Lekcje grupowe prowadzone były przez świetnie wykwalifikowanego nauczyciela z Polski oraz z Anglii. Grupa pięcioosobowa została dobrana w bardzo dobry sposób, zarówno pod względem znajomości języka angielskiego, jak i temperamentów poszczególnych uczestników. Pozwoliło to nie tylko na harmonijną i efektywną naukę języka, ale także na stworzenie więzi koleżeństwa pomiędzy kursantami. Lekcje grupowe zakończyły się otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu oraz zasianą we mnie pasją do tegoż języka, postanowiłem zatem kontynuować kształcenie w ramach zajęć indywidualnych, prowadzonych przez Panią Iwonę Róg. Decyzja owa okazała się strzałem w dziesiątkę. Pani Iwona okazała się doskonałym pedagogiem-przewodnikiem, cechującym się olbrzymią wiedzą w zakresie języka angielskiego, kultury i historii Wielkiej Brytanii. Okazała się także świetnym psychologiem, wspólnie ustaliliśmy kierunek w jakim będą zmierzały nasze spotkania i podczas moich chwil słabości, za każdym razem koryguje wcześniej obrany kurs.

Kolejnym, bardzo miłym zaskoczeniem jest kompetentny i służący pomocą personel administracyjny. Nie było momentu, w którym poczułbym się osamotniony i pozostawiony samemu sobie ze swoimi wątpliwościami. Wszelkie zapytania z mojej strony zawsze spotykały się z rzeczowymi odpowiedziami, wszelkie informacje odnośnie szkoły bądź zajęć były przekazywane mi w odpowiednim czasie.

Serdecznie polecam Szkołę Języków Obcych Akcent w Poznaniu. Jest to bardzo profesjonalnie działająca placówka dydaktyczna z „ludzką twarzą”. Klient traktowany jest jako członek zespołu w którego skład wchodzą inni uczniowie, nauczyciele oraz dział administracyjny. Zawsze może liczyć na wzorowe traktowanie, przyjazną atmosferę oraz doskonałą kadrę dydaktyczną.