top

Polecają nas

Języków obcych uczyć się warto, to każdy od przedszkolaka do emeryta wie, że same korzyści z tego faktu płyną. Szkoła Języków Obcych Akcent jest cudownym, ciepłym i z fachowa kadrą lektorów miejscem do spełniania marzeń ‘po angielsku’ nawet po pięćdziesiątce.

Serdecznie wszystkich zachęcam!

Elżbieta Seńczuk

Lektorzy Szkoły Języków Obcych Akcent zarazili mnie zapałem do nauki języków, utwierdzili w przekonaniu, że wytrwałość i systematyczność to jedyny klucz do sukcesu, nigdy nie szczędzili dobrych słów, które zbudowały moją wiarę w siebie i pomogły stać się filologiem władającym czterema językami obcymi.

Serdecznie polecam SJO Akcent!

Barbara Sicińska, Filolog

W trakcie szkolenia prowadzony był monitoring postępów w nauce, raportowanie oraz badanie poziomu satysfakcji uczestników, co gwarantowało wysoką jakość usług.

AQUANET

Zobacz referencje

Lektorzy są zawsze przygotowani do pracy, materiały szkoleniowe są dobrane odpowiednio pod względem poziomu uczestników oraz odpowiadają specyfice branżowej.

ArcelorMittal

Zobacz referencje

Poziom kursów odpowiada naszym wymaganiom i jest zgodny z wcześniej ustalonym harmonogramem, do którego pracownicy SJO AKCENT potrafią się elastycznie dopasować.

MAHLE

Zobacz referencje

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do szkoły językowej Akcent. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów w bardzo małych grupach i sympatycznej atmosferze. Bardzo cieszy mnie również regularny kontakt z native speaker’em ponieważ priorytetem dla mnie jest nauka płynnej wymowy. Już po kilku zajęciach zauważyłem u siebie duży postęp i motywację do dalszej nauki.

Szczerze polecam Akcent wszystkim chcącym mówić biegle w obcym języku.

Krzysztof Dudek

Ze względu na pozytywne efekty naszej współpracy uważam firmę Akcent Szkoła Języków Obcych za solidnego partnera godnego polecenia.

Open Profit sp. j.

Zobacz referencje

Współpracę ze Szkołą Języków Obcych „Akcent” w Poznaniu rozpocząłem 09.01.2011 roku. Główną cechą przemawiającą na korzyść placówki w tymże czasie była bardzo dogodna lokalizacja. Podstawowym celem dla którego podjąłem naukę języka angielskiego była chęć poszerzenia dotychczasowej wiedzy oraz styczność z „żywym” językiem angielskim. Kurs rozpocząłem od zajęć grupowych trwających 6 miesięcy. Lekcje grupowe prowadzone były przez świetnie wykwalifikowanego nauczyciela z Polski oraz z Anglii. Grupa pięcioosobowa została dobrana w bardzo dobry sposób, zarówno pod względem znajomości języka angielskiego, jak i temperamentów poszczególnych uczestników. Pozwoliło to nie tylko na harmonijną i efektywną naukę języka, ale także na stworzenie więzi koleżeństwa pomiędzy kursantami. Lekcje grupowe zakończyły się otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu oraz zasianą we mnie pasją do tegoż języka, postanowiłem zatem kontynuować kształcenie w ramach zajęć indywidualnych, prowadzonych przez Panią Iwonę Róg. Decyzja owa okazała się strzałem w dziesiątkę. Pani Iwona okazała się doskonałym pedagogiem-przewodnikiem, cechującym się olbrzymią wiedzą w zakresie języka angielskiego, kultury i historii Wielkiej Brytanii. Okazała się także świetnym psychologiem, wspólnie ustaliliśmy kierunek w jakim będą zmierzały nasze spotkania i podczas moich chwil słabości, za każdym razem koryguje wcześniej obrany kurs.

Kolejnym, bardzo miłym zaskoczeniem jest kompetentny i służący pomocą personel administracyjny. Nie było momentu, w którym poczułbym się osamotniony i pozostawiony samemu sobie ze swoimi wątpliwościami. Wszelkie zapytania z mojej strony zawsze spotykały się z rzeczowymi odpowiedziami, wszelkie informacje odnośnie szkoły bądź zajęć były przekazywane mi w odpowiednim czasie.

Serdecznie polecam Szkołę Języków Obcych Akcent w Poznaniu. Jest to bardzo profesjonalnie działająca placówka dydaktyczna z „ludzką twarzą”. Klient traktowany jest jako członek zespołu w którego skład wchodzą inni uczniowie, nauczyciele oraz dział administracyjny. Zawsze może liczyć na wzorowe traktowanie, przyjazną atmosferę oraz doskonałą kadrę dydaktyczną.

Kajetan Żołnowski

Zajęcia są prowadzone w profesjonalny sposób. Pasuje mi ich miła atmosfera i swoboda w kontaktach z lektorem. Kursy są godne polecenia.

Filip, lat 15

Usługi świadczone były w sposób rzetelny, profesjonalny, z należytą starannością. W ramach naszej współpracy przeszkolonych zostało 46 pracowników naszej firmy, którzy podnieśli swoje kwalifikacje w zakresie znajomości języków obcych.

HILDING

Zobacz referencje

Od czterech lat uczymy się języka angielskiego w SJO Akcent. Jako małżeństwo mamy stworzoną dwuosobową grupę zajęciową. Zarówno godziny zajęć jak i ich program są dopasowane do naszych dość wygórowanych potrzeb i małych możliwości czasowych. Szkoła gwarantuje nam kontynuację zajęć z lektorem oraz zapewnia lekcje z native-speakerem. Zajęcia przebiegają w miłej i kulturalnej atmosferze. Uczymy się języka angielskiego dla przyjemności. Każda kolejna podróż zagraniczna daje nam satysfakcję z możliwości porozumienia się i komunikowania w tym języku. Jest potwierdzeniem efektów pracy kadry szkoły Akcent. 

Beata i Robert Król

Nasi pracownicy znacząco podnieśli poziom znajomości języka i cały czas wyrażają zainteresowanie kontynuacja nauki.

POZNAŃSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY

Zobacz referencje

Jestem zadowolona z formy nauki zaproponowanej przez AKCENT. Prowadzenie zajęć przez profesjonalnego lektora i native speakera spełniło moje oczekiwania. Lektorzy bardzo chętnie wyjaśniają wszelkie zawiłości językowe. Zamierzam dalej kontynuować naukę w tej szkole.

Beata Lewandowska

Akcent has helped me to pass the CAE exam with flying colours. Devoted tutors teach not only the grammar but also teamwork skills and passion for the language. Every lesson at Akcent is a different adventure, which I impatiently await. Native speakers give opportunities to use the language in practise and represent the culture of their countries. The atmosphere and care for the student are impeccable and unique. I can’t imagine attending any other language school!

Natalia Buzuk

Szkolenia te zawsze cieszyły się wśród pracowników naszej firmy dużym zainteresowaniem, a poziom prowadzonych zajęć był wysoko oceniany przez uczestników, którzy podkreślali znakomite merytoryczne przygotowanie i zaangażowanie lektorów, sympatyczną atmosferę oraz ciekawy sposób realizacji lekcji.

TVP POZNAŃ

Zobacz referencje

Do szkoły AKCENT zapisali nas rodzice i na początku zadawaliśmy sobie pytania:
1. Po co uczyć się języka angielskiego?
2. Może lepiej grać w piłkę z kolegami?
Na zajęcia uczęszczamy już drugi rok i dzisiaj znamy odpowiedzi:
1. Poznajemy coraz więcej słów i zwrotów. W czasie podróży do innych państw będziemy mogli sami rozmawiać i zadawać pytania. Na zajęciach nigdy nie jest nudno a nauka to często zabawa, ciekawe ćwiczenia i rozmówki.
2. Na piłkę też mamy czas a może kiedyś umówimy się na grę z nowymi kolegami ze szkoły AKCENT .

Artur i Mateusz B.

Szkoła Języków Obcych Akcent świadczy naszej firmie usługi od ponad 6 lat i przez cały ten okres zapewnia nam sprawna i rzetelną obsługę w zakresie nauczania języka angielskiego i niemieckiego.

KWS Polska Sp. z o.o.

Zobacz referencje

What I like about Akcent is that it’s not only about learning but also having fun, making friends and spending time in nice atmosphere. My favourite lessons are these with native speaker, because they always surprise me. Each visit to Akcent is pleasure, laughter and something new. Akcent is the best language school ever!

Adam Buzuk

Kurs w szkole języków obcych AKCENT bardzo pomógł mi przygotować się do egzaminu CAE. Otrzymałam zadowalający mnie wynik: 78%. Każda lekcja była interesująca i zróżnicowana, dzięki czemu poprawiłam też oceny na lekcjach języka angielskiego w klasie IB w moim liceum (II LO).

Basia Ćwiklińska

Do Akcentu trafiłam jesienią 2013, ale szkołę ze słyszenia, z opowiadań znajomych i ogłoszeń znam od lat. Nasze zajęcia odbywają się w nowych, przyjemnych salach nowego wydziału szkoły w Suchym Lesie. To co odróżnia Akcent od innych szkół to zajęcia „uszyte” dosłownie na miarę każdego słuchacza. I to zarówno w zakresie terminu, poziomu zajęć jak i  wielkości grupy. Dzięki temu jest nam po prostu wygodnie, co sprawia, że każda lekcja to autentyczna przyjemność i spotkanie „językowe” w gronie znajomych, a nowe słówka i zwroty zapamiętują się same. Ponieważ jak mówią „diabeł tkwi w szczegółach” trudno nie wspomnieć o takich kwestiach jak kawa dla spragnionych, biblioteczka dla miłośników literatury, podręczniki dla łaknących wiedzy i zawsze pełna, szybka i aktualna informacja na temat kursu. Niewątpliwie będę kontynuować naukę w kolejnym semestrze, co więcej rozważam także rozpoczęcie zajęć z drugiego języka.

Zdecydowanie polecam tę szkołę.

Alicja, słuchaczka grupy angielskiej, średnio-zaawansowanej

Kurs CAE w szkole językowej Akcent, pozwolił mi na zdanie egzaminu CAE na ocenę B. Ogólnie rzecz biorąc jestem z kursu bardzo
zadowolony. Lekcje zawsze były prowadzone w ciekawy sposób, przez nauczycieli, których pasją są języki i ich nauczanie.
Pierwszą ważną rzeczą był duży nacisk kładziony na słownictwo (regularne testy i tłumaczenie na język polski niezrozumiałych
słów na każdej lekcji) i genialny dobór książki – Objective CAE. Podręcznik ten zawiera bardzo przydatne słownictwo, dobrze
wytłumaczoną gramatykę i co ważne odpowiedzi do wszystkich zadań oraz skrypty wszystkich nagrań.

Drugą ważną rzeczą są lekcje z native speakerem. Pozwoliły one zdecydowanie rozwinąć moje umiejętności speakingu, co w rezultacie pozwoliło mi otrzymać bardzo wysoką ocenę z tej części egzaminu. Warto w tym miejscu wspomnieć o elastyczności szkoły – płaciłem za kurs w grupach 3-5 osobowych. Mimo braku wystarczającej liczby osób, do utworzenia takiej grupy, cena się nie zmieniła (zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu, w jeden dzień w grupie były cztery osoby, a w drugi tylko dwie).

Na uwagę zasługuje też indywidualne podejście. Do domu dostawaliśmy mnóstwo próbnych testów do zrobienia (co jest
kolejnym atutem kursu), a gdy ktoś potrzebował więcej lub testy do innego egzaminu, nigdy nie było problemu z ich kserowaniem.
Zajęcia zawsze odbywały się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Wszyscy nauczyciele byli mili i otwarci. Zawsze można było liczyć
na ciepłą herbatę, kawę lub czekoladę, a nawet poczęstunek. Jeżeli chodzi o słabsze strony kursu i szkoły, to nie ma ich zbyt wiele.
Jedną z nich jest to, że zajęcia czasami zaczynały się z 5-10 minutowym opóźnieniem.

Podsumowując, mogę z czystym sercem polecić tę szkołę i kurs CAE, który nie tylko świetnie przygotuje do samego egzaminu, ale
co ważniejsze zdecydowanie podniesie nasze umiejętności językowe.

Mateusz M.

Cześć! Jestem Aga i chciałabym podzielić się z Wami tym, co obecnie robię w życiu, gdyż to wszystko zaczęło się właśnie w Szkole Języków Obcych Akcent. Moją naukę w szkole zaczęłam jako siedmioletnia dziewczynka i do dziś pamiętam słowa niejednej piosenki, której uczyliśmy się wtedy na lekcjach. Potem już jako licealistka poszłam ‘głębiej w las’ i dzięki dalszej nauce w Akcencie zrozumiałam, że język angielski to nie tylko poprawna gramatyka, ale fascynujące i bardzo wciągające dzieje Rodziny Królewskiej, tradycje i wszelkie dziwactwa angielskie, styl i angielska klasa, piękna poezja, malownicze sielskie krajobrazy i jedyne w swoim rodzaju fish & chips na kamienistych plażach…

Dziś po licznych podróżach, tych bardzo dalekich i bliskich sama uczę języka angielskiego i …nie wyobrażam sobie niczego lepszego w życiu! Mając tak mocne fundamenty i wielką miłość i pasję do języka Szekspira, które zrodziły się właśnie w Akcencie, każdego dnia idąc do pracy uśmiecham się szeroko! I jeszcze jedna rzecz mnie uszczęśliwia – Akcent ma otwarte drzwi dla wszystkich … małych i dużych, którzy chcą przeżyć coś szczególnego… Nie wiadomo co czeka na nas za rogiem, warto sprawdzić! Z ‘ Akcentem’ oczywiście!

Gorąco zachęcam!

Agnieszka Donaj

Oprócz wysokiego poziomu nauczania, kluczowe dla mnie jest elastyczne ustalenie harmonogramu zajęć dopasowanych do moich potrzeb, co zaoferowała Szkoła Językowa Akcent. Jestem studentką studiów trzeciego stopnia i najważniejsze jest dla mnie przypomnienie i utrwalenie zasad języka angielskiego, co na zajęciach w tej szkole skutecznie realizuję.

Profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług sprawia, że bez wahania polecam!

Beata D., Doktorantka UAM