top

O szkole

Ambitni i pracowici

Zajmowaliśmy czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu szkół językowych magazynu Newsweek. W ramach polsko-norweskiego projektu Ministerstwa Pracy zorganizowaliśmy kurs języka norweskiego dla 220 osób personelu medycznego. Napisaliśmy i zrealizowaliśmy dwa projekty dla przedsiębiorstw w ramach POKL z funduszy unijnych. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Jesteśmy także autoryzowanym partnerem ETS Poland i posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z zakresu języka biznesowego TOEIC.

Kompetentni i wytrwali w nauczaniu

Akcent to renomowana szkoła z wieloletnią tradycja. Języków obcych nauczamy z powodzeniem od 1987 roku. Największy nacisk kładziemy na jakość i wysoki poziom nauczania. Dba o to doświadczony metodyk, który monitoruje pracę zespołu, regularnie spotyka się z lektorami oraz wybiera do pracy tylko najlepszych kandydatów. W przeciągu kilkudziesięciu lat spotkaliśmy niezliczoną liczbę wspaniałych osób, które opuściły naszą szkołę z praktyczną znajomością wybranego języka. Wielu z nich zdało śpiewająco egzaminy, podjęło studia zagraniczne lub zrobiło karierę w międzynarodowej firmie.

Otwarci na ludzi i świat

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Staramy się również zainteresować słuchaczy kulturą i obyczajami innych narodowości, zaszczepić w nich chęć poznania krajów, o których się uczą. Sami organizujemy wyjazdy edukacyjno-językowe, które są połączeniem przyjemności i nauki. Słoneczną Maltę i królewską Anglię odwiedzamy co roku i co roku odkrywamy ich nowe tajemnice.

Mów z dobrym Akcentem!

Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto uczyć się języków w Akcencie polecamy wizytę w jednym z naszych oddziałów. Czekają tam na Ciebie przyjaźni i kompetentni lektorzy, pyszna kawa i herbata, komfortowe wnętrza w błękitnym kolorze, nowoczesny sprzęt audiowizualny, biblioteka i medioteka. Odwiedź nas i przekonaj się, że nauka języków może być niezwykle przyjemna!