top

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to wyłącznie zaangażowani nauczyciele, którzy posiadają pełne kwalifikacje językowe oraz metodyczne. Pochodzą z Polski, Irlandii, Szkocji, Anglii, USA, Niemiec oraz Rosji. Cały nasz zespół liczy ponad 30 osób, poniżej prezentujemy sylwetki niektórych z nich. Pragniemy także zaznaczyć, że współpracujemy tylko z ambitnymi nauczycielami, którzy regularnie dokształcają się oraz wzbogacają swój warsztat, aby możliwie najskuteczniej przekazać swoją wiedzę uczniom Akcentu.

top

Iwona
Róg

język angielski

Wielu osobom zajęcia z Iwoną kojarzą się z zapachem kawy i ciasteczkami, a także z pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem. Po ich zakończeniu jest się szczęśliwie zmęczonym.

Eby
Nwoko

native speaker – język angielski

Jeśli przechodząc przed próg naszej szkoły usłyszysz dźwięczny śmiech i zdania wypowiadane w rytm pozytywnych melodii, możesz być pewny, że właśnie trwają zajęcia z Ebym!

top
top

Natalia
Lyzhnikova

język rosyjski

W każdej matrioszce coś się kryje – z naszej wyskoczy urocza i uśmiechnięta Natasza. Jej zajęcia to wspaniała podróż po Rosji, wypełniona kulturowymi i językowymi ciekawostkami.

Steve
Sibbald

native speaker języka angielskiego

Wydaje się Wam, że zajęcia z nativem są zwykłą rozmową? Nic bardziej mylnego. Zmierzcie się ze Stevem w konkursie ” tongue twisters” i zgarnijcie nagrodę!

top
top

Hanka
Piotrowska

język angielski

Dzięki Hance odkryliśmy czym jest świadomość językowa. Jest skromna, ale także należy do osób zdecydowanych, zaangażowanych i wymagających.

Marta
Czajkowska-Przymusińska

język angielski

Zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła Marta prowadzi zajęcia głównie z dziećmi i młodzieżą. Jest z nami już ponad dekadę – do zespołu Akcentu dołączyła w 2000 roku.

top
top

Aleksandra
Terlecka

język angielski

Ola pracuje z młodzieżą od wielu lat. Na zajęciach zaraża ich swoim ogromnym poczuciem humoru, niezwykle przydatnym w odkrywaniu tajemnic angielskich czasów.

Ulka
Czerniawska

język hiszpański

Ula w nauczaniu najbardziej kocha kolorowanki, wycinanki, komputery i języki. Na zajęciach łączy zasady odmiany hiszpańskich czasowników z ciekawostkami z życia Hiszpanów.

top
top

Natalia
Apanowicz

język niemiecki

Wspaniała, cierpliwa lektorka i język niemiecki – prawda, że to dość kontrowersyjne połącznie? Nie dla nas! Natalia zawsze pomoże odnaleźć „Ordnung” w językowej plątaninie słów.

Katarzyna
Tomczak

język angielski

Niech Was nie zmyli biały kołnierzyk, Kaśka należy do tych bardziej wyluzowanych nauczycieli. Kocha swoją pracę i swoich dorosłych uczniów. Niestraszne jej nauczanie od postaw.

top
top

Anna
Woźniak

język angielski

Kochana przez wszystkie dzieci, zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Cierpliwie odpowiada na najtrudniejsze pytania zarówno naszych najmłodszych, jaki starszych słuchaczy.

Małgorzata
Krawczak

język angielski

Małgosia to nasza specjalistka od przygotowania do egzaminów Cambridge. Uśmiechnieta i pełna energii podczas zajęć, roztacza wokół siebie bardzo pozytywną atmoferę.

top