top

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to wyłącznie zaangażowani nauczyciele, którzy posiadają pełne kwalifikacje językowe oraz metodyczne. Pochodzą z Polski, Irlandii, Szkocji, Anglii, USA, Niemiec oraz Rosji. Cały nasz zespół liczy ponad 30 osób, poniżej prezentujemy sylwetki niektórych z nich. Pragniemy także zaznaczyć, że współpracujemy tylko z ambitnymi nauczycielami, którzy regularnie dokształcają się oraz wzbogacają swój warsztat, aby możliwie najskuteczniej przekazać swoją wiedzę uczniom Akcentu.

top

Iwona
Róg

język angielski

Wielu osobom zajęcia z Iwoną kojarzą się z zapachem kawy i ciasteczkami, a także z pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem. Po ich zakończeniu jest się szczęśliwie zmęczonym.

Anna
Domal

język rosyjski

Ania uczy języka rosyjskiego, wkładając w to całą swoją duszę. Z zamiłowania jest podróżniczką i przewodniczką. Pracę i pasję wkłada w swoje zajęcia, zabierając kursantów w podróż do innego świata.

top
top

Anna
Siuta

język angielski

Kochana przez wszystkie dzieci, zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Cierpliwie odpowiada na najtrudniejsze pytania zarówno naszych najmłodszych, jaki starszych słuchaczy.

Barbara
Sicińska

język hiszpański i język angielski

Zanim Basia zaczęła pracować z nami jako nauczyciel, sama była naszą uczennicą. Z Basią znamy się więc od lat i ze wszech stron. Naszych obecnych i potencjalnych kursantów, na przykładzie Basi, ostrzegamy – jesteśmy zaraźliwi!

top
top

Barbara
Zajączkowska

język angielski

Basia pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jest zmotywowana i motywować potrafi, nawet tych najbardziej opornych.

Iwona
Podjacka

język angielski

Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą. Energiczna i dowcipna, zajęcia prowadzi z humorem. Swoich uczniów uczy systematyczności i zaraża pasją do nauki angielskiego.

top
top

Katarzyna
Tomczak

język angielski

Niech Was nie zmyli biały kołnierzyk, Kaśka należy do tych bardziej wyluzowanych nauczycieli. Kocha swoją pracę i swoich dorosłych uczniów. Niestraszne jej nauczanie od postaw.

Kathleen
Bluteau

język angielski

Kathleen ma niejednego asa w rękawie. Oprócz tego, że jest native speakerem, jest także filologiem. Uśmiecha się zawsze, nie tylko na zdjęciach. Czasem jednak z przekąsem.

top
top

Larisa
Husaru

język hiszpański i język angielski

Larisa uczy języka w żywych kontekstach, osadzonego w kulturze i obyczajach. Jeżeli chcesz poczuć namiastkę Hiszpanii w polskim klimacie, umów się na zajęcia z Larisą.

Leszek
Montowski

język angielski

Zajęcia z Leszkiem to uczta dla umysłu. Precyzją języka i wiedzą potrafi rozniecić każdą dyskusję. In English of course!

top
top

Małgorzata
Krawczak

język angielski

Małgosia to nasza specjalistka od przygotowania do egzaminów Cambridge. Uśmiechnięta i cierpliwa, roztacza wokół siebie bardzo pozytywną energię.

Marta
Czajkowska-Przymusińska

język angielski

Zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła Marta prowadzi zajęcia głównie z dziećmi i młodzieżą. Jest z nami już ponad dekadę – do zespołu Akcentu dołączyła w 2000 roku.

top
top

Marta
Nawrocik

język niemiecki

Marta jest konkretną germanistką. I nie jest to wyłącznie stereotypowo przypięta „łatka”. Niemiecką gramatykę i leksykę porządkuje jak nikt inny.

Michalina
Łabiszak

język polski

Michalina jest filolożką, nie filologiem. Niektórzy mówią, że brzmi to nieco mniej poważnie, ale Michalina nie czuje, aby dodawało jej to szaleństwa, czy też odejmowało powagi. Języka polskiego uczy z dozą zarówno jednego, jak i drugiego.

top
top

Monika
Wołyńska

język angielski

Dokładność, pracoholizm, dowcip – to cechy Moniki. Warto o nich wspomnieć, wiele mówi to bowiem nie tylko o niej, ale i o jej zajęciach. Są równie charrrakterne!

Natalia
Ładniak

język niemiecki

Wspaniała, cierpliwa lektorka i język niemiecki – prawda, że to dość kontrowersyjne połącznie? Nie dla nas! Natalia zawsze pomoże odnaleźć „Ordnung” w językowej plątaninie słów.

top