top

Aktualności

top

Wielki Test Języka Angielskiego

13/08/2014

W dniu 14 września poznaniacy po raz pierwszy uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji testowania językowego Polaków. Mieszkańcy naszego miasta w różnych kategoriach wiekowych zmierzyli się z fragmentami najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie – TOEIC i TOEFL! W tegorocznej edycji oprócz Poznania wzięło udział 76 miast Polski. Poznań udowodnił, że zna język angielski na poziomie B2.  Możemy być dumni! Oznacza to, że poznaniacy posługują się angielskim w sposób umożliwiający swobodną komunikację oraz  formułowanie przejrzystych i szczegółowych wypowiedzi zarówno ustnych, jak i pisemnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Teście a zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!  Do zobaczenia za rok!

 

 

 

WIELKI TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO po raz pierwszy w Poznaniu! Nie może Was tam zabraknąć!

14 września 2014 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

logo stopka

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na www.poznan.znaangielski.pl

 

 

plakat bez loga logo WTJAJPG

 

Drodzy Poznaniacy, w tym roku po raz pierwszy będziecie mogli wziąć udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego. 14 września 2014, w Teatrze Muzycznym, o godzinie 12:00 wraz z mieszkańcami pozostałych 80 miast Polski napiszemy Wielki Test Języka Angielskiego.

WTJA jest ogólnopolską akcją społeczną, której celem jest promocja kształcenia językowego oraz szerzenie świadomości, iż znajomość języka angielskiego stanowi dzisiaj podstawę edukacji i osiągania celów zawodowych.

Jest to już trzecia edycja wydarzenia. W 2014 roku raz pierwszy WTJA powstanie we współpracy z ETS Global – międzynarodowym wydziałem ETS (Educational Testing Service) największej niezależnej organizacji na świecie zajmującej się testowaniem i badaniami edukacyjnymi w obszarze języków obcych. W najbliższej edycji będziecie mieli jedyną i niepowtarzalną okazję bezpłatnego przetestowania się przy pomocy fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie – TOEIC i TOEFL! Wydarzenie nie powinno więc ominąć osób, które planują podejść do egzaminów w najbliższej przyszłości.

Poznańska impreza została lokalnie objęta Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Pana Ryszarda Grobelnego, Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka oraz Patronatem Medialnym TVP Poznań i Radia Merkury Poznań.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na test od 14.08, a tym samym do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach WTJA w Poznaniu.
Liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji o poznańskiej edycji testu oraz rejestracja na www.poznan.znaangielski.pl
Lokalny organizator imprezy: Szkoła Języków Obcych Akcent w partnerstwie z Teatrem Muzycznym w Poznaniu.